آخرین خبرها
خانه > آخرين اخبار > برنامه کلاسهای تابستان ۱۳۹۲

برنامه کلاسهای تابستان ۱۳۹۲

 

با یادش

برنامه کلاس های کنکور کارشناسی ارشد تابستان ۱۳۹۲

تحقیق در عملیات ۱و ۲ :

 • پنج شنبه ها از ساعت ۱۲ تا ۱۶٫۱۵ و جمعه ها از ساعت ۱۲٫۳۰ تا ۱۶٫۳۰
 • شروع کلاس: نیمه تیرماه ۱۳۹۲

ویژگی های منحصر به فرد کلاس:

با توجه به اهمیت زیاد این درس در کنکور صنایع و سوالهای جدیدی که از این درس طرح خواهند شد، مطالب گفته شده باید بسیار کامل تر باشند. برای شروع می توانید جزوء سال قبل را از طریق سایت به صورت رایگان دانلود کرده و مطالعه اولیه داشته باشید. اما جزوء امسال بسیار بسیار کامل تر و متفاوت تر از تمامی کتابهایی که سراغ دارید خواهد بود. به طور مثال، تمامی تمرینهای مهم برنامه ریزی پویا از تمامی کتابهای مرجع باید حل شوند. زیرا در کنکور پارسال از این کتابها سوال آمده است. و دانشجویان نمی توانند به تنهایی تمامی این کتابها را بخوانند و همچنین پی ببرند که کدام تمرینها مهم هستند و فقط آنها را حل کنند تا زمان کمتری هدر رود.

بر این اساس ویژگی های این کلاس به صورت زیر است:

 1. تعداد ساعت کلاس: ۱۲۰ ساعت ( ۷۰ ساعت تحقیق ۱ و ۵۰ ساعت تحقیق ۲) + … ساعت کلاس تست رایگان(حداقل ۲۰ ساعت)  در تابستان
 2. هر یک هفته در میان، کلاس نکته و تست رایگان در وسط هفته + کلاس حل تمرین برای رفع اشکال مباحث گفته شده در طول آن دو هفته
 3. برگزاری آزمون های دوره ای رایگان(در هیچ کجا این امکان وجود ندارد و منحصر به کلاسهای بنده است) از درس تحقیق در عملیات در طول دوره
 4. کلاس نکته و تست رایگان در دوره پاییز
 5. شهریه کلاس ۲۰۰/۰۰۰ تومان

آمار و احتمالات مهندسی:

 • پنج شنبه ها از ساعت ۱۶٫۱۵ تا ۲۰٫۳۰ و جمعه ها از ساعت ۱۶٫۳۰ تا ۲۰٫۳۰
 • شروع کلاس: نیمه تیرماه ۱۳۹۲

ویژگی های منحصر به فرد کلاس:

با توجه به سوالات کنکورهای دو سال اخیر، باید دید بسیار بسیار جامع تری از مباحث آمار داشته باشید و دیگر نمی توانید تنها با تکیه بر کتابهای تستی که وجود دارند سوالهای کنکور را پاسخ دهید. (فقط کافیست از دوستانتان که سال پیش کنکور دادند و به کتاب خاصی تکیه کردند بپرسید که چند سوال را توانستند پاسخ دهند). بر این اساس در این کلاس، تمامی تمرینهای مهم تمامی کتابهای مرجع و آنهایی که زیاد معروف نیستند اما برای طرحان سوال بسیار معروف می باشند حل خواهند شد. زیرا با این کار فکر اینکه سوالهای کنکور سخت بوده از شما دور خواهند شد.

بر این اساس ویژگی های منحصر به فرد این کلاس به صورت زیر است:

 1. تعداد ساعت کلاس ۱۲۰ ساعت + …. ساعت کلاس تست رایگان (حداقل ۳۰ ساعت) در تابستان
 2. هر یک هفته در میان، کلاس نکته و تست رایگان و کلاس حل تمرین برای رفع اشکال مباحث گفته شده(این کلاس را جدی بگیرید چون تمامی نکات مبهم رفع خواهند شد و نکات تستی که سوالها را بتوان در زمان کمتر پاسخ داد عنوان خواهند شد).
 3. برگزاری آزمون های دوره ای رایگان(در هیچ کجا این امکان وجود ندارد و منحصر به کلاسهای بنده است) از درس آمار و احتمالات مهندسی در طول دوره
 4. شهریه کلاس ۲۰۰/۰۰۰۰ تومان

 ضمنا مشاوره تخصصی در مورد این دو درس(نحوه صحیح خواندن این دو درس) و ارائه برنامه منظم جهت افزایش کارائی در طول دوره به صورت رایگان انجام خواهد شد.

 

 

همچنین ببینید

برنامه کلاسهای تابستان ۹۵

با یادش برای دریافت برنامه کلاسهای ترم تابستان ۹۵ موسسه بینش فایل زیر را دانلود …

۲ نظر

 1. ضمن سلام و وقت بخیر،
  می خواستم بپرسم احیاناً احتمال اینکه برای تحقیق ۲ بشه کلاس جدا برگزار کرد (برای دکترا) وجود داره یا نه؟

  • سلام. کلاس دکتری تو ماهان که با هم هست و جدا نیست. اما کلاس تحقیق تو بینش یا کلاس تو ماهان ارشد، همینطوریه. یعنی کلاس کاملا مجزا هست. منتها اول تحقیق ۱ برگزار می شه و سپس تحقیق ۲٫ کلاس ارشد و دکتری برای تحقیق هیچ تفاوتی ندارن و دقیقا مباحث شبیه به هم هستن. تو آمار و احتمال یه خورده مباحث اضافه می شن مثل میانگین اصلاح شده و … اما تو تحقیق نه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *